منو
نصب درب ضد سرقت

اما نصب درب ضد سرقت استانداردهای لازمی دارد که تنها توسط افراد با تجربه و کاربلد باید نصب گردد. اندازه گیری چهار چوب و هماهنگی درب ضد سرقت و چهار چوب آن باید توسط افراد حرفه ای و بسیار دقیق صورت بگیرد. 

آریا درب
آریا درب

در صورتی که درب آپارتمان شما قدیمی یا ناامن باشد و قصد تعویض درب قدیمی و نصب درب ضد سرقت جدید را داشته باشید، حتما این سوال برایتان پیش آمده است که نصب درب ضد سرقت چگونه است؟ آیا راحت است یا دردسرهای زیادی دارد؟ هزینه نصب یا اجرت نصب درب ضد سرقت چقدر است؟ آیا از پس هزینه های آن بر می آیید؟ برای پاسخ به این سوالها محتوایی برای شما آماده کرده ایم تا اطلاعات مفیدی درباره نصب درب ضد سرقت، هزینه نصب درب ضد سرقت و مراحل و آموزش نصب آن در اختیار شما قرار بگیرد.

نصب درب ضد سرقت

نصب درب در گذشته به دلیل شکل ساده و معمولی دربها راحتتر بود و زمان کمتری برای آن گذاشته میشد، حتی گاهی افراد معمولی این دربها را به راحتی نصب میکردند و نیاز به فرد متخصص نبود. اما نصب درب ضد سرقت استانداردهای لازمی دارد که تنها توسط افراد با تجربه و کاربلد باید نصب گردد. در ادامه نصب درب ضد سرقت را به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد.

 نصب درب ضد سرقت

هزینه نصب درب ضد سرقت

هزینه نصب درب ضد سرقت شامل هزینه های حمل و نصب میشود. البته برای قیمت این دربها نمیتوان عدد خاصی معین کرد زیرا به نواسانات بازار، تورم و قیمت ارز نیز بستگی دارد. می‌توان گفت قیمت نصب درب ضد سرقت به عواملی مانند ابعاد درب ضد سرقت، نوع چهار چوب درب ضد سرقت، جنس درب ضد سرقت، لوازم جانبی درب ضد سرقت و اجرت نصب درب ضد سرقت بستگی دارد. 

آموزش نصب درب ضد سرقت

برای اطلاع از مراحل و چگونگی نصب دربهای ورودی ضد سرقت در ادامه با ما همراه باشید:

نصب چهار چوب درب

در صورتی که قصد دارید برای آپارتمانی نوساز و بدون چهار چوب درب ضد سرقت نصب کنید، باید ابتدا بسته به ابعاد درب انتخاب شده چهار چوب درب ساخته و نصب شود، اما در صورتی که بخواهید درب منزل خود را تعویض نمایید احتمالا میتوانید درب ضد سرقت را روی همان چهار چوب قبلی قرار دهید. 

نصب لولا

این مرحله بهتر است به صورت تک نفره انجام نشود. در این مرحله درب را در چهار چوب قرار میدهید و محل لولا را علامت میزنید. حال با یک مته 2 میلیمتری محل لولا را که علامت زده اید سوراخ نمایید. 

نصب درب ضد سرقت

دو روش برای نصب درب ضد سرقت وجود دارد:

نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن

درب ضد سرقت را وارد چهار چوب کنید و آن را کاملا تراز نمایید. حال در سوراخهایی که مشخص کرده اید در قسمت داخلی چهار چوب چند خال جوش بزنید. 

نصب درب ضد سرقت به روش رول بولت

در این روش دیوارهای خانه باید از مقاومت بالایی برخوردار باشند. برای این روش هم ابتدا باید درب را در چهار چوب تراز کنید و لولاهای درب را با دیوارها هماهنگ کنید، سپس به سوراخ کردن دیوارها بپردازید. پس از آن رول بولتها را در حفره های مشخص شده وارد کنید. 

نصب قفل و دستگیره درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت دفترچه راهنمایی به شما داده میشود که در آن تمامی مراحل نصب قفل و دستگیره درب توضیح داده شده است. این کار را میتوانید به صورت شخصی انجام دهید. قفل درب ضد سرقت دارای مدلهای متنوعی است که بسیار بر روی امنیت درب تاثیر گذار است. دستگیره درب ضد سرقت هم از دیگر یراق آلات مهم و کاربردی این دربها می‌باشد.

آموزش نصب درب ضد سرقت

فیلم نصب درب ضد سرقت

مراحل نصب درب ضد سرقت را به صورت کاملا ساده به شما آموزش دادیم. میتوانید فیلم نصب درب ضد سرقت را هم مشاهده کنید تا هیچ جای ابهامی برای شما نماند و خیلی راحت به صورت کاملا شخصی به نصب درب ضد سرقت منزل خود بپردازید. 

نصب درب ضد سرقت بدون تخريب

یکی از دغدغه های افرادی که قصد تعویض درب منزل خود را دارند، این است که چگونه بدون هیچ تخریب و خسارتی درب را جایگزین کنند. اگر ابعاد در قدیمی شما استاندارد بوده باشد بدون هیچ تخریب و مشکلی میتوانید درب جدید را در جایگزین کنید و در چهار چوب درب قرار دهید. اما اگر نیاز به تعویض چهار چوب درب باشد بهتر است که نصب درب ضد سرقت را به فرد متخصص بسپارید تا در زمان کوتاهی به نصب درب ضد سرقت بدون تخریب بپردازد. 

نصب درب ضد سرقت با بتن

برای نصب درب ضد سرقت با بتن نیاز است که چهار چوب درب محکم و از ابعاد درب ضد سرقت بزرگتر باشد. در این روش داخل چهار چوب را بتن ریزی میکنند. این کار باعث افزایش امنیت و عایق کاری چهار چوب درب میشود. مراحل حال به ترتیب شامل مهار وسط چهار چوب، درزگیری اطراف چهار چوب، ساخت دوغاب، بتن ریزی، خالی کردن محل زبانه ها، نظافت چهار چوب و باز کردن مهار چهار چوب بعد از 24 ساعت میشود.

سخن پایانی 

گفتیم که نصب درب ضد سرقت به جنس و کیفیت درب نیز بستگی دارد، بنابراین انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت و استاندارد در هنگام خرید آن اهمیت زیادی دارد. برای خرید درب ضد سرقت ایمن، مقاوم و با کیفیت میتوانید به مجموعه آریا درب اعتماد کنید. آریا درب سالهاست که در زمینه فروش انواع دربهای ساختمانی فعالیت دارد و به عنوان مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران شناخته شده است. کارشناسان آن همواره آماده مشاوره و راهنمایی مشتریان محترم خود می‌باشند. 

خدمات و مقالات مرتبط:

ساخت درب ضد سرقت


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید